Konkurs plastyczny "Wiosenne kolory"

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 W LIMANOWEJ
ZAPRASZA CHĘTNYCH RODZICÓW Z DZIEĆMI
DO UDZIAŁU W PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„Wiosenne kolory ”

Celem konkursu jest:

- Inspirowanie wiosenną tematyką.
- Rozwijanie wśród dzieci wrażliwości na piękno przyrody.
- Popularyzowanie wiedzy o barwach i symbolach wiosny.
- Rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz inwencji twórczej dzieci przez zabawę barwami oraz poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych).

Zadanie:

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej płaskiej o tematyce wiosennej, a następnie przesłanie zdjęcia wykonanej pracy.

Regulamin konkursu:

1.      Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3 - 4 letnich oraz 5 - 6 letnich.
2.      Na konkurs można zgłaszać tylko prace indywidualne.
3.      Prace należy wykonać w formacie A4 lub A3, dowolną, płaską techniką plastyczną, a następnie przesłać zdjęcie wykonanej pracy na podanego maila.
4.      Do zdjęcia wykonanej pracy należy załączyć wypełnioną komputerowo metryczkę oraz oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację pracy dziecka. (w załączniku).
5.      Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni drogą głosowania internetowego na profilu fb przedszkola – o wygranej zadecyduje ilość polubień zdjęcia pracy przez osoby głosujące.
6.      Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych.
7.      Kryteria oceny: oryginalność, pomysłowość, różnorodność użytych materiałów do wykonania prac, wkład pracy dziecka.

Zdjęcia wykonanych prac należy przesłać na adres mailowy: anusiawat@gmail.comkasia.szubryt@onet.eud6666@op.pl
do dnia 29. 03. 2020 r.  w tytule wiadomości: „Konkurs plastyczny”.

Zdjęcia wszystkich prac (bez podawania danych dziecka)
zostaną umieszczone na profilu fb naszego przedszkola w dniu 01 kwietnia
w dwóch albumach dotyczących kategorii wiekowych: 3/4-latków oraz 5/6-latków.
Następnie odbędzie się głosowanie internetowe w dniach od 01.04. – 05.04. włącznie.
Praca, która uzyska najwięcej lajków w danej kategorii wiekowej zwycięża.

- Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób oraz umieszczeniem zdjęć prac i nazwisk dzieci na stronie naszego przedszkola.
Lista nagrodzonych i wyróżnionych osób zostanie opublikowana w dniu  07. 04. 2020 r. na stronie i profilu fb przedszkola.
- Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone po powrocie do przedszkola.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie oraz głosowania internetowego!

Organizatorzy i dane kontaktowe:

Miejskie Przedszkole nr 2 w Limanowej
Katarzyna Szubryt - email:  kasia.szubryt@onet.eu