Jasełka w "Domu Jezusa z Nazaretu"

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się z kolędą do mieszczącego się w Łososinie Górnej "Domu Jezusa z Nazaretu". Jest to rodzinny dom opieki prowadzony przez siostry baptystki ze zgromadzenia sióstr św. Jana Chrzciciela. Przedszkolaki wspólnie z Panią Dyrektor oraz Wychowawczyniami zapakowały wszystkie rekwizyty oraz stroje i wybrały się do pobliskiej Łososiny aby zaprezentować mieszkankom Domu Jasełka a także złożyć życzenia z okazji zbliżającego się święta babci. Występ bardzo się wszystkim podobał! Po występie dzieci pomodliły się w kaplicy za swoich rodziców, dziadków i wszystkie przedszkolaki. Dziękujemy Siostrom za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie!
Dodano: 11.01.2019, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr