Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka". 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpczęły dzisiaj od nadmuchiwania kolorowych baloników, które posłużyły później do wspaniałej zabawy. Dzieci zostały zaproszone na teatrzyk o Czerwonym Kapturku, nastepnie dostały od wychowawczyń pamiątkowe medale. Dzieci tańczyły w rytm muzyki oraz bawiły się z chustą animacyjną. To był wspaniały dzień!
Dodano: 20.09.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr