Pożegnanie Zerówek!

Wczoraj w naszym przedszkolu miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Było to pożegnanie dzieci które od września rozpoczną nowy etap edukacji - pójdą do pierwszej klasy! Dzieci przez wiele tygodni przygotowywały się na to wydarzenie. Przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców. Zakończenie edukacji przedszkolnej to wielkie wydarzenie w życiu dziecka. Aby pokazać powagę sytuacji dzieci zatańczyły... poloneza:) Piękne stroje, perfekcyjnie dopracowany każdy krok zrobiły na gościach duże wrażenie!Następnie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za wspólny rok szkolny 2017/2018 oraz wręczyła podziękowania pisemne dla rodziców którzy w wyjątkowy sposób włączali się w życie naszej placówki. Następnie dzieci rozpoczęły występ. Recytowały oraz spiewały! Było też kilka wzruszających momentów... emocje dały o sobie znać. Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców - Pani Justyna Klimek życzyła powodzenia dzieciom w szkole, miłych wakacji oraz podziękowała za wspólne lata razem. Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczyła przedszkolakom dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki przygotowane przez Radę Rodziców. Dzieci otrzymały też słoniki na szczęście które własnoręcznie przygotowały dla nich młodsze koleżanki i koledzy z grupy IV. Życzymy przedszkolakom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, samych szóstek w dzienniku i by każdy dzień był wyjątkowy! Powodzenia!
Zapraszamy na nasz funpage na facebooku aby zobaczyć pełną fotorelację oraz film na youtube z powitalnego tańca! https://www.youtube.com/watch?v=fooZQTgWUlc&feature=youtu.be
Dodano: 25.06.2018, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr