Mikołaj

Święty Mikołaj w naszym przedszkolu.
W dniu 05.12.2014 r. odwiedził nasze przedszkole Święty Mikołaj z Aniołkami. Od rana w radosnym nastroju oczekiwaliśmy Jego przybycia. Za nim przyszedł do nas, odwiedził dzieci z oddziału V a w oddziałach zamiejscowych był u dzieci  04.12.2014 r.
No i jest !!!! Ogromna radość i oczywiście powitanie Go tańcem, piosenkami i wierszykami. Wszyscy otrzymaliśmy piękne prezenty. Nawet nasze Panie dostały , bo były grzeczne.
     Jeszcze się dzień nie skończył jak zawitał do nas  od Św. Mikołaja  - Pan Burmistrz Władysław Bieda i Pani Kierownik Halina Waktor, którzy spotkali  Go niosącego prezenty dla nas. Wyręczyli Mikołaja i przekazali nam prezenty i słodycze. Bardzo się cieszymy i obiecaliśmy, że będziemy grzeczni aż do przyszłego roku.
Dodano: 05.12.2014, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr