„Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary.”

W czwartek, 27 listopada, w naszym przedszkolu zapanował tajemniczy nastrój. A to wszystko za sprawą niezwykłej scenerii oraz pewnej czarownicy, która przeniosła przedszkolaków w zaczarowany świat magii i wróżb. Andrzejki w  przedszkolu to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Można było posiąść wiedzę na temat przyszłego zawodu, czy też dowiedzieć się, jakim prezentem ktoś zostanie obdarowany w najbliższym czasie. Wszystkie dzieci z wielką radością brały udział w zabawach odkrywających przed nimi nieznaną przyszłość. Nie zabrakło również tradycyjnego lania wosku. Wróżby przeplatane były tańcami przy muzyce.
Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć
i emocji.

Dodano: 28.11.2014, oddzial: Puchatki