„Trud Twój nie umrze ze mną,
lecz będzie żył w słonecznych oczach
rozkwitłych w dojrzałość”
/J. Okoń/

Dzień Edukacji Narodowej w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

14. 10 .2014 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowy dzień dla pracowników oświaty. Już od samego rana w przedszkolu panował odświętny nastrój,a o godz.10.00 wszyscy zgromadzili się w pięknie przystrojonej sali. Akademię przygotowały dzieci z oddziału V pod kierunkiem P. Agnieszki P. Edyty.
W budynku głównym zgromadziły się dzieci z pozostałych grup, i jak co roku zaproszeni emeryci i pracownicy przedszkola  , aby obejrzeć przygotowany przez dzieci występ. Wszystkich emerytów i pracowników powitała Pani Dyrektor, a następnie złożyła nauczycielom i byłym pracownikom serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Pani Dyrektor Halina Kożuch wręczyła Nagrody Dyrektora trzem nauczycielkom; P Agnieszce Gagatek, P. Katarzynie Szubryt oraz P. Małogorzacie Maciuszek. , za wyróżniającą przynoszącą pozytywne efekty pracę dydaktyczno-wychowawczą. Życzyła dalszych sukcesów, pełnej satysfakcji z pracy zawodowej oraz szczęścia rodzinnego i osobistego. Udział w spotkaniu wzięła Pani Przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Predka  - składając na ręce Pani Dyrektor życzenia dla wszystkich pracowników oraz Rodzice. Następnie dzieci zaprezentowały montaż słowno – muzyczny; były zabawy, tańce, znane piosenki i wierszyki o nauczycielach - piękne sentencje, aforyzmy o ciężkiej i trudnej pracy, podczas której  Panie przygotowują najmłodszych do samodzielnego "wejścia w dorosłość". Na koniec uroczystości wszystkim pracownikom i zaproszonym gościom wręczono własnoręcznie wykonane przez dzieci i nauczycieli z Oddziałów Zamiejscowych laurki oraz piękne kwieciste drzewka.
Dyrekcja przedszkola zadbała o poczęstunek dla wszystkich pracowników i emerytów oraz nie zapomniano o "słodkim cukierku " dla każdego dziecka.
To było wspaniałe integracyjne spotkanie wszystkich pracowników przedszkola , tych byłych i obecnych oraz przedstawicieli Rady Rodziców.
Dodano: 14.10.2014, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr