Razem na święta

Spotkanie z leśniczym.

9 października z wizytą do naszego przedszkola przybył leśniczy pan Jakub. Dla wszystkich przedszkolaków spotkanie to było ciekawą i pożyteczną lekcją przyrody, która pozostanie na długo w naszej pamięci.  Pan Jakub, w bardzo interesujący sposób opowiedział o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Przypomniał również o konieczności szanowania przyrody i dbania zarówno o zwierzęta, jak i rośliny.  Uwrażliwiał dzieci na konieczność dokarmiania zwierząt w okresie zimy i podarował naszej grupie karmnik oraz zapas ziaren słonecznika. Obiecujemy, że w zimie nie zapomnimy o naszych skrzydlatych przyjaciołach. Punktem kulminacyjnym naszego spotkania było wspólne sadzenie drzewa w ogrodzie przedszkolnym, które otrzymaliśmy w prezencie od pana leśniczego.  Serdecznie dziękujemy panu Jakubowi za przybycie i liczne prezenty, którymi nas obdarował.
Dodano: 09.10.2014, oddzial: Puchatki

obr