Razem na święta

Wyróżnienie dla Milenki w konkursie plastycznym

W dniu 12 maja 2014 w Bibliotece Pedagogicznej w Limanowej odbyła się gala wręczenia nagród finalistom konkursu plastycznego pt „Nie pal przy mnie, proszę” organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Limanowej pod patronatem Ministerstwa Zdrowia. Konkurs o zasięgu powiatowym był związany z realizacją programu edukacyjnego „Czyste powietrze wokół nas”, w którym udział brały dzieci z naszej grupy. Na konkurs wpłynęło 81 prac plastycznych – tym bardziej cieszy sukces naszej Milenki, która otrzymała WYRÓŻNIENIE. Gratulacje, dyplom i rzeczowe nagrody nasza finalistka odebrała z rąk przedstawicieli organizatora konkursu i pani dyrektor Biblioteki Pedagogicznej z życzeniami dalszych sukcesów artystycznych.

Po raz kolejny gratulujemy talentu naszej przedszkolnej artystce!

Dodano: 12.05.2014, oddzial: Słoneczka

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr