BAL KARNAWAŁOWY

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i słodkości - w takiej aurze bawiły się dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej podczas balu karnawałowego.
„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale” - i w Przedszkolu nr 2 odbył się bal karnawałowy. We wtorek 25 lutego sala balowa wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami.
Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje.
Przebierańcy świetnie bawili się , uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.
W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
            Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Dodano: 02.03.2014, oddzial: Muchomorki

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr