Razem na święta

Słuchaczki CKU na Balu Karnawałowym

Słuchaczki ze szkoły policealnej ,które mają zdobyć uprawnienia opiekunki dziecięcej w ramach przedmiotu:  Opieka nad dzieckiem w placówce uczestniczyły w Balu Karnawałowym w naszym przedszkolu - zarówno w Oddziałach Zamiejscowych jak i w Budynku Głównym. Przebrane w odpowiednie stroje wraz z personelem przedszkola  organizowały zabawy, sprawowały opiekę oraz dbały o bezpieczeństwo dzieci w trakcie zabawy. Aktywne uczestniczenie słuchaczek w tego typu działaniach przedszkola pozwala nie tylko skonfrontować zdobytą wiedzę teoretyczną z praktyczną, ale również służy nabyciu i rozwijaniu umiejętności zawodowych. Dla przyszłych opiekunek dziecięcych to kolejne, bardzo cenne doświadczenie zawodowe.

Dodano: 27.02.2014, Z zycia przedszkola

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr