Wojewódzki Konkurs Piosenki - "Przedszkolaki śpiewają"

Nasze przedszkole systematycznie promuje osiągnięcia dzieci biorąc udział w wielu przeglądach artystycznych skierowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Tym razem Weronika Fiejtek z naszej grupy oraz Maksiu Szubryt z głównego budynku przedszkola byli uczestnikami Wojewódzkiego Konkursu Piosenki pod hasłem „Przedszkolaki śpiewają” zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie – Pracownia Aktywności Twórczej. W dniu 09 maja nasze przedszkolaki brały udział w eliminacjach, przedstawiając przygotowane piosenki. Ponieważ przesłuchania trwają 2 dni, ze względu na ogromną ilość uczestników, laureatów poznamy w dniu 13 maja.  Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja imprezy okaże się szczęśliwa dla naszych dzieci, z niecierpliwością czekamy  na wyniki. Wyjazd do Krakowa był też okazją do zwiedzenia  tego miasta – dzieci  oglądały barwne Sukiennice, Rynek  Główny wraz z charakterystycznymi dla niego zabytkami, bawiły się z gołębiami.  Nasza wycieczka zakończyła się obowiązkowo w MC Donaldzie.  Dzieci wróciły do Limanowej pełne wrażeń i nowych doświadczeń.
Dodano: 09.05.2013, oddzial: Słoneczka

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr