Konkurs "Moje miasto - Limanowa" rozstrzygnięty!

W dniu 29 kwietnia  2013 roku Dyrektor przedszkola mgr Halina Kożuch wręczyła dyplomy, nagrody i podziękowania wszystkim uczestnikom wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego „Moje miasto – Limanowa”.  W konkursie brały udział dzieci wraz z rodzicami, a jego celem było przedstawienie piękna swojej małej Ojczyzny oraz integracja przedszkola z domem rodzinnym. Wykonane prace były ładne, ciekawe i staranne, dlatego każda została wyróżniona i można oglądać je na wystawie w przedszkolnej szatni. Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja pod kierunkiem pani Teresy Dudziak – malarki, artystki ludowej - postanowiła nagrodzić  i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu z naszej grupy:

I miejsce – Ola Sarapata
          II miejsce – Kinga Trojan
          III miejsce – Weronika Fiejtek
          Wyróżnienie – Martynka Halota

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za tak liczny udział i zaangażowanie.
Dodano: 04.05.2013, oddzial: Słoneczka

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr